E-SHOP UZAVŘEN OD 13.6. DO 15.7 2024

Chcete si Vaše důležité momenty zachovat napořád? Co takhle zapracovat Vaši svatební (nebo narozeninovou) kytici do šperku?

Kytky miluju a tvoří podstatnou část mého bytí. Jediné, co mi přišlo vždycky líto, je jak rychle se musím s řezanými kytičkami rozloučit. Většinou je nasuším a přidávám Vám do balíčků. Co když mám ale kytičku, kterou jsem dostala k významné životní události a chtěla bych si ji uchovat co nejdéle?

Delší dobu jsem si hrála s myšlenkou nabídnout Vám možnost zapracování Vašich kytiček (spíše tedy jejich částí) do mých šperků. Musela jsem si však promyslet, jak by se to celé dalo udělat tak, aby to bylo komfortní pro obě strany:).

Šperky z pryskyřice jsou pro to ideální. Pryskyřice je průhledná a zároveň velice tvrdá. Kytička je skrz ni nádherně vidět a zároveň je schopna uchovat její krásu napořád. Je však důležité zachovat pár věcí, které jsou pro správnou výrobu šperku důležité.

Přišlo mi milé si představit, že byste se s Vaší svatební kyticí nemusela loučit ve chvíli, kdy začne vadnout, ale mohla byste si ji uchovat i jinou formou.  Nemusí se jednat pouze o kytky svatební, kdo bude chtít do šperku zalít svá vlastní kvítka, ke kterým má svůj vztah, je pro něj připravena tato možnost. 

 

 Důležité pokyny

1. Je nutné, aby jste si vybrali pouze menší část Vaší kytice, které obsahuje menší lístečky a nebo drobnější květinky. Je to z toho důvodu, že lůžka jsou drobné ( z mé zkušenosti velká lůžka už nepůsobí hezky a navozují spíše kýčovitý dojem)

2. Je důležité, abyste si doma kytičky VYLISOVALI ( nestačí je nasušit, je potřeba aby byly kytičky co nejplošší a nedržel se v nich tam zbytečně vzduch.

3. Je třeba kytičky pořádně vysušit, proto doporučuji je vždy lisovat několik dní. Kdyby byly kytky ještě trochu vlhké, pod pryskyřicí by zhnědly a konečný výsledek by nestál za nic. 

4. Jako poslední věc, kterou je dobré dodržet je to, aby si člověk nalisoval pro jistotu kytiček víc. Vždy totiž dělám kontrolní vzorek, jelikož některé kytičky v pryskyřici mohou lehce ztratit barvu, zprůhlednět a nebo zhnědnout. Proto je důležité mít kytiček v záloze více, kdyby nastal některý z výše zmíněných problémů.

 

Než se pustím do samotné tvorby Vašeho šperku, udělám pár návrhů, jak by mohly být květy ve šperku umístěny. Tyto návrhy Vám poté zašlu na email a domluvíme se, která Varianta Vám bude nejvíce vyhovovat:).... a teprve až potom se pustím do samotné výroby. 

!Chci proto upozornit, že čekací doba na výrobu tohoto šperku bude určitě delší a to hlavně kvůli ladění detailů podle Vašich představ:). Věřím, že Vás tento fakt neodradí a na šperk se Vám vyplatí si chvíli počkat:). 

 

Budete mít na výběr 2 typy šperků, do kterých budu Vaše poklady zapracovávat, a to pryskyřicový náhrdelník K R U H (ve všech jeho barevných variantách).

 

AF70E82F-5D52-45D2-8706-E62061D02819 A3A3E959-ED9D-4020-9146-767AE93A7A93

 

Druhy typ náhrdelníku, u kterého se budou dát zakomponovat Vaše osobní květinky, je náhrdelník Amálka. Také u tohoto typu platí výběr ze všech barevných variant, které jsou k dispozici.

 DSC_0760DSC_0444

 

 

Doufám, že jsem Vám tímto článkem udělala radost a těším se na Vaše reakce:). Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, nebojte se mi napsat na email nebo na Instagram:).

 

Mějte se krásně.

 

S pozdravem Vaše Petra

 

Zpět do obchodu