E-SHOP UZAVŘEN OD 13.6. DO 15.7 2024

Jak si vybrat minerál?

Toužíte po minerálu, ale marně si lámete hlavu, který je pro Vás ten nejideálnější? Máte pocit, že existuje tolik druhů, že si snad nikdy nebudete schopni vybrat? 

Existuje hned několik způsobů, podle kterých lze minerály vybírat. Můžete volit podle vzhledu kamene, protože ten, který Vás zaujme a nedokážete od něj odlepit oči, je pro Vás ten pravý. Nebo můžete volit podle jeho vlastností, či dle znamení, ke kterému je kámen přiřazen. 

5349F84C-7C01-4B33-9C69-46415D515765

 

 

A. Výběr podle vzhledu

Líbí-li se Vám nějaký kousek minerálu více než ty ostatní, nějakým důvodem Vás přitahuje více a neumíte si to racionálně vysvětlit, pak je to jasné znamení, že je tento kus minerálu pro Vás ten pravý. Zkrátka si Vás k sobě volá. 

 

B. Výběr podle znamení

Každému z 12 znamení zvěrokruhu jsou přiřazeny konkrétní minerály, které podle svých vlastností, doplňují jednotlivá znamení. Zde na eshopu najdete pod každým z nabízených minerálových náhrdelníků výčet znamení, pro která je tento kámen vhodný. 

 

C. Podle vlastností minerálu

Potýkáte-li se s nějakým problémem nebo máte téma, kterému se chcete momentálně věnovat, pak je vhodné si vybírat minerály právě podle jejich vlastností. Každý minerál je jiný, jeho vlastnosti se odlišují a na různé životní situace jsou vhodné jiné druhy minerálů. Zkrátka každý druh minerálu je "odborníkem" na jinou oblast bytí. 

Zpět do obchodu