E-SHOP UZAVŘEN OD 13.6. DO 15.7 2024

Jak to celé vlastně začalo?

Ahoj:) Jmenuje se Petra a mít svůj vlastní obchůdek, kde mohu tvořit věci, které už mi chodí na mysl velmi dlouho, byl  vždycky můj sen. Přála jsem si tvořit od srdce ve spojení s přírodou... i přes všechny počáteční  karamboly se mi můj sen podařilo uvést k životu v roce 2021. 

DSC_0400
  

Asi za to může moje dětství a prostředí, ve kterém jsem vyrůstala. Od malička jsem byla obklopená přírodou a hlavně díky mojí babičce jsem měla možnost okoukat, mnoho způsobů, jakými pracovala s dary přírody s pokorou a tak, aby jsme nenásilným způsobem mohli čerpat dary matky přírody i my lidé. Bylinky zkrátka byly úplně všude, ať už venku na záhoncích nebo v sušených svazcích u nás doma. 

Proto bylo mým záměrem propojit svou tvorbu s přírodou, jednak s minerály, které mají neskutečně velkou léčivou moc, ale rovněž i s bylinkami a dalšími rostlinami, které v sobě nesou energii Země a jsou pro nás velkými pomocníky, aniž bychom to tušili. 

Právě proto vznikl Lumenawen

Nemohla jsem se rozhodnout, zda-li vyrábět svíčky nebo šperky, a proto jsem tyto věci spojila a vyrábím obojí. Do svíček používám kvalitní bio éterické oleje, které pomocí aromaterapie mohou příznivým způsobem ovlivňovat náš každodenní život a měnit ho k lepšímu, jelikož naše povědomí na vůně reaguje velice citlivě.

 

 

 

Šperky tvořím z přírodních kousků minerálů, které jsou nosiči té nejčistší energie Země a budou nám sloužit jako ti nejlepší pomocníci.

Pryskyřicové šperky obsahují sušené květy, které v sobě nesou posvátné esence bytí a dokáží nám být skvělými talismany, které nebudete chtít sundat. 

Chci Vám všem z celého srdce poděkovat za Vaši podporu a každou objednávku. Je pro mne čest tvořit šperky a svíčky, které Vám budou dělat radost.

Vaše Petra. 

Zpět do obchodu